V pátek v Jindřichovicích pod Smrkem předvede své divadelní kousky pro malé i velké diváky amatérská kočovná divadelní tlupa Letní mix. Po představení zahraje kapela Nekrmit.

Tentýž den v Hejnicích na koupališti bude opět promítat letní kino. Na programu je hořkosladká komedie Známí Neznámí.

V sobotu vás Spolek pro obnovu kostela v Horní Řasnici zve na Mariánskou letní slavnost, které bude probíhat po celý den.

Na sobotní podvečer si v Raspenavě účastníci 4. ročníku intermediálního sympozia Sympora připravili vernisáž a koncert pro veřejnost.

V Lázní Libverda na parkovišti Bikecentra se chystá na sobotu noc plná nejlepších oldies hitů až po současné pecky.

Tradičně třetí víkend proběhne ve Frýdlantu už po 39. Letní jazzová dílna Karla Velebného, která je hudebním workshopem jazzových hudebníků a koná  se ve Frýdlantu za účasti předních českých jazzových sólistů a zahraničních lektorů. 

Pro milovníky legendární liberecké kapely Těla je v Lázních Libverda připraven na tento sobotní večer koncert skupiny v Klubu Stodola.

Po setmění do letního kina ve Frýdlantě vtrhne neskutečný Lavi ve sportovní komedii Vyšehrad: Fylm.

V neděli po obědě vás Květinová farma Pod Smrkem zve na Den otevřených dveří.

Víkend si můžete protáhnout do pondělí.  Ve frýdlantském kině na vás i vaše děti bude čekat pásmo krátkých filmů, kterým pokračuje letošní druhý ročník kulturního festivalu Frýdlantsko Franze Kafky.

Více najdete na v našem kalendáři akcí: www.frydlantsko.eu/kalendar-akci.

 

Koupí kávy přispějte na ochranu přírody!

Jizerky ve spolupráci s libereckou pražírnou Nordbeans, Jizersko-ještědským horským spolkem a Jizerskou magistrálou uvedly do prodeje Kávu Jizerky.Spojte příjemné s užitečným a odvezte si z Jizerek kávu, jejíž koupí přispějete na ochranu přírody...

číst více

Pin It on Pinterest