Páteční podvečer patřil v Jizerskohorském technickém muzeu Strašidlům z továrny. Do šera ponořené venkovní i vnitřní továrenské prostory muzea se návštěvníkům otevřely kolem 18.00 hodiny. Branou továrny prošlo bezmála tisíc zvědavých návštěvníků. 

Vzrušující večer plný děsivých a hrozivých postav, neuvěřitelně strašidelných zvuků a dech beroucích scének si účastníci skutečně užili. Svůj strach překonávaly děti, ale i někteří dospělí. Neobyčejná atmosféra pohltila skutečně všechny zúčastněné včetně účinkujících.

Po celou dobu akce byla otevřena Industriální kavárna, kde se mohli znavení a vystrašení návštěvníci občerstvit. Závěr večera umocnila Ohňová show. Ti kdo zdárně zdolali všechna patra strašidelné prohlídky, obdrželi Pamětní list.

Denisa Nedvídková

Pro Jizerskohorské technické muzeum v Bílém Potoce pod Smrkem nafotili Denisa Nedvídková, Jaroslava Trenčanová, Petr Bíma, Michal Římovský a Pavel Šercl.

 

Africký mor prasat ve Frýdlantském výběžku

Státní veterinární ústav Praha dnes potvrdil nákazu afrického moru u uhynulého prasete divokého nalezeného v Jindřichovicích pod Smrkem. Jednalo se o sele, které bylo údajně nalezeno ve čtvrtek v blízkosti hranic s Polskem, kde se...

číst více

Co dělat proti zimě? Ohřejte se v sauně a páře

Saunování je jedna z možností jak přečkat nevlídné zimní měsíce. I lékaři doporučují pravidelný pobyt v sauně. Ten má velmi pozitivní vliv na naše tělo a naši mysl.Nově vybudované wellness centrum  je příležitostí k celkové regeneraci a...

číst více

Pin It on Pinterest