Tradiční rozsvícení vánočního stromu si mohli užít obyvatelé Lázní Libverda a blízkého okolí. Slavnostní podvečer byl v sobotu plný očekávání a rozrážených dětských očí.

V prostorech Bikecentra měli návštěvníci možnost zakoupit výrobky dětí místní základní školy a potěšit tak sebe i svoje nejbližší. Nechybělo ani očekávané vyhlášení soutěže o nejkrásnějšího anděla. 

Vánočním strom se do tmy rozzářil v 17 hodin. Děti přišel potěšit a i trochu postrašit trojlístek Mikuláš, Anděl a Čert, kteří přinesli výslužku. Nálada byla povznesená, všichni se skvěle bavili. Vánoční čas byl zahájen!

Tradiční podvečer provázela hudba Bohemia Universal Band a malí zpěváčci z mateřské školy. Výborné občerstvení zajistila Pizzerie u Růženky.

Pro Obecní úřad Lázně Libverda nafotil Petr Bíma, www.freedlantsko.euwww.reklama-frydlant.cz

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Začátkem července začnou probíhat zemní práce na odstavné a parkovací ploše ze zasakovacích dílců v okolí stávajícího altánu na návsi ve Višňové. Stavebními úpravami vznikne 10 parkovacích míst pro automobily s umístěním nabíjecí stanice pro elektromobily a další...

číst více
Ondřej Vetchý zavítal do Kunratic / Fotoreportáž

Ondřej Vetchý zavítal do Kunratic / Fotoreportáž

Obec Kunratice se dne 28. února 2024 stala hostitelem významné kulturní události, která přilákala více než 150 diváků do místního kulturního domu. Tato výjimečná akce, nazvaná "Přijede k nám Ondřej Vetchý", představila jednoho z nejuznávanějších českých herců, pana...

číst více

Pin It on Pinterest