Služba kriminální policie a vyšetřování Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy pátrá od časných ranních hodin 5. února 2023 po Petru Krausovi z Lázní Libverda na Liberecku. 

V souvislosti s násilným trestným činem, při kterém zemřela žena, pátrají krajští kriminalisté po 42letém Petru Krausovi z Lázní Libverda, který je v tuto chvíli podezřelý z trestného činu vražda. Událost se stala včera v jednom z pražských hotelů, kdy muž následně odjel ve voze Škoda Scala modré barvy RZ: 5L79685 neznámo kam. Není vyloučeno, že se pohybuje po celém území republiky, ale také mohl vycestovat do zahraničí. Petr Kraus je vysoký 190 centimetrů, štíhlé, sportovní postavy. Vlasy má krátké, na stranách vyholené. Městské státní zastupitelství v Praze udělilo předběžný souhlas s jeho zadržením v souvislosti s prověřováním zvlášť závažného zločinu.

Hledaný muž je ozbrojený a nebezpečný, proto se ho prosím nesnažte zadržet ani jinak kontaktovat. Pokud jste ho viděli nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte linku 158. Děkujeme.

Kriminalisté na případu neustále pracují a prozatím nelze poskytnout jakékoli další informace.

por. Mgr. Jan Rybanský – 5. únor 2023

Zdroj: Policie ČR

Koupí kávy přispějte na ochranu přírody!

Jizerky ve spolupráci s libereckou pražírnou Nordbeans, Jizersko-ještědským horským spolkem a Jizerskou magistrálou uvedly do prodeje Kávu Jizerky.Spojte příjemné s užitečným a odvezte si z Jizerek kávu, jejíž koupí přispějete na ochranu přírody...

číst více

Pin It on Pinterest