Spa Resort Libverda naleznete v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody tak důležité pro odpočinek a relaxaci.

Využijte léčivé síly přírodních zdrojů tohoto resortu a zvolte si Komplexní lázeňskou kúru, která je vhodná nejen pro léčbu zjištěných zdravotních problémů, ale především i jako prevence. Místní léčebné postupy a zdroje jsou prověřeny dlouholetou tradicí. 

Výjimečná sleva 25 % na balíček Komplexní lázeňská kúra – platí pro nové objednávky v období od 2. 2. do 31. 3. 2023 a termínem pobytu nejdéle do 8. 4. 2023 v Hotelu Nový Dům. Při online rezervaci stačí zadat do kolonky “Zadejte promo kód / voucher”  kód SLEVA25 nebo nám ho řekněte při telefonické či e-mailové rezervaci.  

Cena od 15.057 Kč 11. 293 Kč dle zvoleného termínu a hotelu. Cenu uvedena po využití promo kódu SLEVA25 (informace o promo kódech naleznete při rezervaci nebo v Aktualitách).

V balíčku jsou zahrnuty následující služby (pro osobu):

  • ubytování v komfortním pokoji,
  • snídaně formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře),
  • večeře formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů),
  • vstupní lékařská konzultace (v případě 21 nocí je zahrnuta také kontrolní a závěrečná lékařská konzultace),
  • 3 procedury na osobu denně, dle rozpisu lékaře (50 % hlavních a 50 % vedlejších procedur, denně Po-So, počínaje dnem po dni příjezdu),
  • 3x denně pitná kúra,
  • 1 sportovní aktivita dle svého výběru,
  • Wifi internetové připojení na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

 

Minimální délka pobytu je 7 nocí. Procedury jsou určeny pro osoby starší 18 let. Cena ve dvoulůžkovém pokoji je platná při obsazení pokoje 2 osobami. Poplatek z pobytu není zahrnut v ceně a bude účtován při odjezdu.

Rezervaci je možné provést 7:00 – 15:30 v pracovní dny, +420 482 368 100, 101, 10 nebo na mailu: rezervace@lazne-libverda.cz.

Více informací zde.

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

V neděli 26.května se Obec Višňová společně s některými majiteli podstávkových, či hrázděných domů poprvé připojila k projektu „Den otevřených podstávkových domů“, který každoročně pořádá a zajišťuje Nadace Umgebindehaus sídlící v Německu. Vše začalo ve Vísce, kde si...

číst více
Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Začátkem července začnou probíhat zemní práce na odstavné a parkovací ploše ze zasakovacích dílců v okolí stávajícího altánu na návsi ve Višňové. Stavebními úpravami vznikne 10 parkovacích míst pro automobily s umístěním nabíjecí stanice pro elektromobily a další...

číst více

Pin It on Pinterest