Spa Resort Libverda naleznete v malebném lázeňském městečku Lázně Libverda ležícím 25 km od Liberce v podhůří Jizerských hor. Již na konci 14. století získaly lázně věhlas díky léčivým minerálním pramenům hydrogenuhličitanového typu, klidnému prostředí a blízkosti přírody tak důležité pro odpočinek a relaxaci.

Využijte léčivé síly přírodních zdrojů tohoto resortu a zvolte si Komplexní lázeňskou kúru, která je vhodná nejen pro léčbu zjištěných zdravotních problémů, ale především i jako prevence. Místní léčebné postupy a zdroje jsou prověřeny dlouholetou tradicí. 

Výjimečná sleva 25 % na balíček Komplexní lázeňská kúra – platí pro nové objednávky v období od 2. 2. do 31. 3. 2023 a termínem pobytu nejdéle do 8. 4. 2023 v Hotelu Nový Dům. Při online rezervaci stačí zadat do kolonky “Zadejte promo kód / voucher”  kód SLEVA25 nebo nám ho řekněte při telefonické či e-mailové rezervaci.  

Cena od 15.057 Kč 11. 293 Kč dle zvoleného termínu a hotelu. Cenu uvedena po využití promo kódu SLEVA25 (informace o promo kódech naleznete při rezervaci nebo v Aktualitách).

V balíčku jsou zahrnuty následující služby (pro osobu):

  • ubytování v komfortním pokoji,
  • snídaně formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře),
  • večeře formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře, bez nápojů),
  • vstupní lékařská konzultace (v případě 21 nocí je zahrnuta také kontrolní a závěrečná lékařská konzultace),
  • 3 procedury na osobu denně, dle rozpisu lékaře (50 % hlavních a 50 % vedlejších procedur, denně Po-So, počínaje dnem po dni příjezdu),
  • 3x denně pitná kúra,
  • 1 sportovní aktivita dle svého výběru,
  • Wifi internetové připojení na pokoji i ve veřejných prostorách hotelu zdarma.

 

Minimální délka pobytu je 7 nocí. Procedury jsou určeny pro osoby starší 18 let. Cena ve dvoulůžkovém pokoji je platná při obsazení pokoje 2 osobami. Poplatek z pobytu není zahrnut v ceně a bude účtován při odjezdu.

Rezervaci je možné provést 7:00 – 15:30 v pracovní dny, +420 482 368 100, 101, 10 nebo na mailu: rezervace@lazne-libverda.cz.

Více informací zde.

Prodej vstupenek na Valdštejnské slavnosti zahájen!

V pondělí 27. března 2023 byl v Turistickém informačním centru v přízemí radnice spuštěn prodej vstupenek na Valdštejnské slavnosti 2023. Vstupenky se prodávají na jednotlivé dny slavností, které se konají od 19. do 21. května 2023 nebo je možné...

číst více

Pin It on Pinterest