Dočkali jsme se! Valdštejnské slavnosti 2023 začínají právě dnes a potrvají do neděle 21. května 2023.

Program je připraven na řadě míst Frýdlantu, kompletní informace najdete zde nebo na facebooku Valdštejnské slavnosti. Dnešní program ještě bude civilní a odehraje se na náměstí T. G. Masaryka. Připravena jsou pro vás vystoupení místních dětí, ale i kapel jako Grizzlies, Wraní woko, bubeníků Groove Army nebo slovenských hvězd No Name. Večer zakončí Doctor P.P. Na náměstí už také budou všechny stánky s dobrotami a nejrůznějšími výrobky.

Program na náměstí začíná dnes ve 14.00 hodin, v placenou zónu se ale náměstí promění už ve 13.00 hodin. Od rána je také do centra města (náměstí a přilehlé ulice) zakázán vjezd, toto omezení platí až do neděle večer.

A od zítřka se těšte na slavnosti v historickém duchu s kompletním programem nejen na náměstí – například na hradě a zámku Frýdlant, v parku, ve Špitálku, v kostele Nalezení sv. Kříže, v objektu čp. 46 nebo na louce za restaurací Na Rozcestí.

Kde zaparkovat zjistíte zde a že můžete využít hromadnou dopravu s posílenými a mimořádnými spoji vlaků a autobusů, si přečtěte zde. A znovu prosíme, psy, koloběžky a kola na slavnosti neberte.

Užijte si Valdštejnské slavnosti 2023 spolu s námi na maximum!

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

V neděli 26.května se Obec Višňová společně s některými majiteli podstávkových, či hrázděných domů poprvé připojila k projektu „Den otevřených podstávkových domů“, který každoročně pořádá a zajišťuje Nadace Umgebindehaus sídlící v Německu. Vše začalo ve Vísce, kde si...

číst více

Pin It on Pinterest