Stravování představuje nedílnou součást každého pobytu v našem Spa Resortu Libverda. Nabízíme biologicky a energeticky vyváženou, pestrou stravu založenou na racionálním dietním systému, který dokážeme přizpůsobit rozmanitým požadavkům našich hostů.

Naše stravovací služby mohou využít nejen hosté lázní, ale i návštěvníci z Lázní Libverda a okolních měst a obcí. Oběd nebo večeře stojí 250 Kč a není nutné se dopředu objednávat.

Všichni naši hosté se stravují ve společenském jídelním sále Clam-Gallasův Palác, který se nachází přímo nad kolonádou. Stravování je zajištěno buď formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře). V případě polopenze máte možnost upgradovat své stravování na plnou penzi – dle aktuálního ceníku pobytů Spa Resortu Libverda.

V případě zájmu o slavnostní stolování nebo skupinovou akci jsme schopni připravit individuální nabídka dle vašich požadavků.

Obědy podáváme v čase 11:30-13:30 hodin a večeře pak 17:00-19:00 hodin.

Těšíme se na vaši vás a přejeme vám příjemný pobyt nebo i jen krátkou návštěvu v našem Spa Resortu Libverda!

 

www.lazne-libverda.cz

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

V neděli 26.května se Obec Višňová společně s některými majiteli podstávkových, či hrázděných domů poprvé připojila k projektu „Den otevřených podstávkových domů“, který každoročně pořádá a zajišťuje Nadace Umgebindehaus sídlící v Německu. Vše začalo ve Vísce, kde si...

číst více
Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Začátkem července začnou probíhat zemní práce na odstavné a parkovací ploše ze zasakovacích dílců v okolí stávajícího altánu na návsi ve Višňové. Stavebními úpravami vznikne 10 parkovacích míst pro automobily s umístěním nabíjecí stanice pro elektromobily a další...

číst více

Pin It on Pinterest