Stravování představuje nedílnou součást každého pobytu v našem Spa Resortu Libverda. Nabízíme biologicky a energeticky vyváženou, pestrou stravu založenou na racionálním dietním systému, který dokážeme přizpůsobit rozmanitým požadavkům našich hostů.

Naše stravovací služby mohou využít nejen hosté lázní, ale i návštěvníci z Lázní Libverda a okolních měst a obcí. Oběd nebo večeře stojí 250 Kč a není nutné se dopředu objednávat.

Všichni naši hosté se stravují ve společenském jídelním sále Clam-Gallasův Palác, který se nachází přímo nad kolonádou. Stravování je zajištěno buď formou bufetu nebo à la carte (dle nabídky šéfkuchaře). V případě polopenze máte možnost upgradovat své stravování na plnou penzi – dle aktuálního ceníku pobytů Spa Resortu Libverda.

V případě zájmu o slavnostní stolování nebo skupinovou akci jsme schopni připravit individuální nabídka dle vašich požadavků.

Obědy podáváme v čase 11:30-13:30 hodin a večeře pak 17:00-19:00 hodin.

Těšíme se na vaši vás a přejeme vám příjemný pobyt nebo i jen krátkou návštěvu v našem Spa Resortu Libverda!

 

www.lazne-libverda.cz

Den otevřených dveří v ZF Frýdlant

Den otevřených dveří v ZF Frýdlant

Areál závodu ZF Frýdlant, Žitavská 142116. září 2023 od 10 hodin10:00 Zahájení FAMILY DAY11:00 Slack show mimo stageSlack line workshop mimo stage13:00 Balonková show stageBalonkový workshop mimo stage14:00 Honza Popleta stage15:00 Kouzelník...

číst více

Pin It on Pinterest