V neděli 7. května 2023 se ve vesničce Dolní Řasnice, která leží v krásném prostředí frýdlantského výběžku, konal velkolepý Sraz auto-moto veteránů. Tato celodenní akce začala ráno na místním fotbalovém hřišti a přilákala jak majitele historických vozidel, tak i širokou veřejnost z okolních obcí a měst.

Návštěvníci mohli obdivovat nádherné automobily a motocykly z různých období minulého století. Majitelé veteránů s hrdostí prezentovali své stroje, které byly pečlivě udržované a restaurované do původního stavu.

Spanilá jízda vedla úzkými silničkami malebnou krajinou frýdlantského výběžku. V Hejnicích a na frýdlantském náměstí měla dvě zastávky, mohli všichni účastníci srazu nasát atmosféru starých časů a pokochat se pohledem na historickou technikou.

Podle posledních informací se akce zúčastnilo fantastických 114 strojů, od malých půldecáků přes velkoobjemové motorky až po historické automobily.

Sraz auto-moto veteránů v Dolní ŘasnicI byl velmi úspěšným podnikem, který potěšil nejen majitele historických vozidel, ale i širokou veřejnost. Díky přátelské atmosféře, bohatému programu a krásnému prostředí se tato akce stala nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kteří do Dolní Řasnice zavítali.

Autor video: @veterani_rasnice

Denisa Nedvídková

Je nám velkým potěšením, že jsme měli možnost navrhnout pro tuto úžasnou událost plakát, které se stal nedílnou součástí našeho portfolia: www.freedlantsko.euwww.reklama-frydlant.cz.

 

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Začátkem července začnou probíhat zemní práce na odstavné a parkovací ploše ze zasakovacích dílců v okolí stávajícího altánu na návsi ve Višňové. Stavebními úpravami vznikne 10 parkovacích míst pro automobily s umístěním nabíjecí stanice pro elektromobily a další...

číst více
Ondřej Vetchý zavítal do Kunratic / Fotoreportáž

Ondřej Vetchý zavítal do Kunratic / Fotoreportáž

Obec Kunratice se dne 28. února 2024 stala hostitelem významné kulturní události, která přilákala více než 150 diváků do místního kulturního domu. Tato výjimečná akce, nazvaná "Přijede k nám Ondřej Vetchý", představila jednoho z nejuznávanějších českých herců, pana...

číst více

Pin It on Pinterest