Přichází podzim a s ním i řada inovací, které si pro Vás připravili v SPA Resortu Libverda.

Po celé září můžete získat 15% slevu na všechny sportovní aktivity resortu. A to platí nejen pro ubytované hosty! Vyzkoušet můžete mimo jiné minigolf, tenis, petanque. Na výlety do okolní přírody je v nabídce možnost zapůjčení například elektrokola. K využití je pro vás zdarma připraveno i fitness centrum a venkovní fitpark. Široká nabídka je k nahlédnutí zde. Pokud jste navíc držitelem Multisport karty, máme pro vás další dobrou zprávu, touto kartou můžete vámi vybrané sportovní vyžití zaplatit.

A to není všechno! Nově si můžete rezervovat a předplatit tři různé procedury online – wellness centrum s bazénem, čokoládovou masáž pro hlubokou relaxaci nebo klasickou masáž pro bolavá záda. Vše objednáte a zaplatíte z pohodlí svého domova a pak už stačí jen dorazit na místo. Rezervaci a platbu je možno provést na tomto odkazu: www.reservio.cz/b/lazne-libverda-a-s. Na recepci Hotelu Nový Dům už vás nic nezdrží, můžete se rovnou vydat na svou proceduru.

Chcete vědět více o SPA Resortu Libverda? Navštivte www.lazne-libverda.cz.

Denisa Nedvídková

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

V neděli 26.května se Obec Višňová společně s některými majiteli podstávkových, či hrázděných domů poprvé připojila k projektu „Den otevřených podstávkových domů“, který každoročně pořádá a zajišťuje Nadace Umgebindehaus sídlící v Německu. Vše začalo ve Vísce, kde si...

číst více

Pin It on Pinterest