Přichází podzim a s ním i řada inovací, které si pro Vás připravili v SPA Resortu Libverda.

Po celé září můžete získat 15% slevu na všechny sportovní aktivity resortu. A to platí nejen pro ubytované hosty! Vyzkoušet můžete mimo jiné minigolf, tenis, petanque. Na výlety do okolní přírody je v nabídce možnost zapůjčení například elektrokola. K využití je pro vás zdarma připraveno i fitness centrum a venkovní fitpark. Široká nabídka je k nahlédnutí zde. Pokud jste navíc držitelem Multisport karty, máme pro vás další dobrou zprávu, touto kartou můžete vámi vybrané sportovní vyžití zaplatit.

A to není všechno! Nově si můžete rezervovat a předplatit tři různé procedury online – wellness centrum s bazénem, čokoládovou masáž pro hlubokou relaxaci nebo klasickou masáž pro bolavá záda. Vše objednáte a zaplatíte z pohodlí svého domova a pak už stačí jen dorazit na místo. Rezervaci a platbu je možno provést na tomto odkazu: www.reservio.cz/b/lazne-libverda-a-s. Na recepci Hotelu Nový Dům už vás nic nezdrží, můžete se rovnou vydat na svou proceduru.

Chcete vědět více o SPA Resortu Libverda? Navštivte www.lazne-libverda.cz.

Denisa Nedvídková

Den otevřených dveří v ZF Frýdlant

Den otevřených dveří v ZF Frýdlant

Areál závodu ZF Frýdlant, Žitavská 142116. září 2023 od 10 hodin10:00 Zahájení FAMILY DAY11:00 Slack show mimo stageSlack line workshop mimo stage13:00 Balonková show stageBalonkový workshop mimo stage14:00 Honza Popleta stage15:00 Kouzelník...

číst více

Pin It on Pinterest