Jste vlastníkem Multisport karty, která vám umožňuje získat přístup do fitness center, posiloven, bazénů a dalších sportovních zařízení po celém Česku? Ale co kdybychom vám řekli, že můžete svou kartu využít ještě efektivněji a dopřát si také odpočinkové aktivity! Ano, správně slyšíte. Vlastníci Multisport karty mají teď možnost užívat si nejen sportovní, ale i wellness zážitky.

Spa Resort Libverda svým návštěvníkům nabízí širokou škálu služeb, které jistě ocení jak sportovci, tak i ti, pro které je relaxace na prvním místě. Tato nabídka je určena ubytovaným i neubytovaným hostům.

Pokud vás zajímá více informací o tom, jak využít svou Multisport kartu v Spa Resortu Libverda, neváhejte navštívit mapa.multisport.cz/cs/spa-resort-libverda-4094. Zde najdete odpovědi na všechny vaše otázky a zjistíte, jaké další výhody pro vás máme připraveny. Ať už jste sportovec hledající nové výzvy, nebo jedinec toužící po odpočinku, Spa Resortu Libverda si každý přijde na své.

Denisa Nedvídková

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

Ve Višňové ukázali podstávkové domy / Fotoreportáž

V neděli 26.května se Obec Višňová společně s některými majiteli podstávkových, či hrázděných domů poprvé připojila k projektu „Den otevřených podstávkových domů“, který každoročně pořádá a zajišťuje Nadace Umgebindehaus sídlící v Německu. Vše začalo ve Vísce, kde si...

číst více

Pin It on Pinterest