květen, 2023

2023so20květen9.30so15.0017. krajský den včelyEkocentrum Oldřichov v Hájích, z. ú., Oldřichov v Hájích 5, 46331 Oldřichov v Hájích, Česko9.30 - 15.00 Druh akceEkologie,Pro děti,Veřejná akce

302 den vcely oldrichov 2023 frydlantsko

Podrobnosti

Již sedmnáctý ročník akce Krajský den včely proběhne v areálu Ekocentra Oldřichov v Hájích v sobotu 20. května 2023 od 9.30 do 15.00 hodin.
Seznámení s tím, co takové včelaření vlastně obnáší, včelařská poradna, možnost zakoupení včelích produktů a včelařského vybavení, hry a různé aktivity pro děti s včelařskou tematikou, pohádka divadla Rolnička a řada dalšího bude na programu letošního Krajského dne včely.
„Krajský den včely bude připraven především pro rodiny s dětmi, které chtějí strávit příjemný den a poznat spoustu zajímavostí ze života tohoto užitečného hmyzu. Pro děti bude připravena řada her a tvůrčích dílniček,“ uvedl Vladimír Davídek, předseda Okresní organizace Českého svazu včelařů Liberec, která je hlavním pořadatelem této tradiční akce.
Krajský den včely, na který je vstup zdarma, je finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Vedle Kraje a včelařů se na přípravě podílí také Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje (STŘEVLIK).

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest