květen, 2022

2022so28květen18.00so23.00Benefice na dokončení veřejného WCNáboženská obec Církve československé husitské ve Frýdlantu v Čechách, Vrchlického 945, 46401 Frýdlant, Česko18.00 - 23.00 Druh akceKoncert,Veřejná akce

492 waserrklosett benefice frydlant kveten 2022 frydlantsko

Podrobnosti

Nevšední benefice proběhne v sobotu 28. května 2022 v zahradě u kostela Církve husitské ve Frýdlantě, ve Vrchlického ulici.

Hudebníci i studenti tam budou vystupovat za dobrovolné vstupné, které půjde na dokončení rekonstrukce tamní veřejné toalety, určené pro návštěvníky akcí. Benefiční minifestival dostal příznačný název Benefice Wassereklosett, začíná v sobotu v 18.00 hodin a vystoupí na něm hlavně hudebníci z Frýdlantu.

“Krásná zahrada u kostela Církve husitské přímo vybízí ke konání zahradních slavností,  je zde však problém s nedokončenou rekonstrukcí veřejného WC pro návštěvníky akcí. A protože bychom velmi rádi tuto zahradu pro zahradní letní akce, koncerty či divadla využívali, rozhodli jsme se zorganizovat tuto Wasserklosett benefici. Lidé mohou během ní na dokončení toalety přispět jakoukoli částkou do připravené kasičky nebo si mohou symbolicky “zakoupit” kachličky, umyvadla, toaletní mísy či vodovodní baterie. Tedy cokoli, co budou veřejné toalety pro návštěvníky akcí obsahovat,” říká za pořádající zapsaný spolek Wietew Magda Křížková.

Zahrada u kostela Krista Spasitele je pro kulturní akce a náhodná setkání jako stvořená…Pro zdárné konání akcí na této krásné zahradě chybí jedna maličkost, dokončení rekonstrukce místa, kam i císař chodil sám! Veřejná toaleta, WC, kadibudka 00, záchod… Věříme, že se podaří touto akcí shromáždit dostatek prostředků a rekonstrukci dokončit.

Během sobotního večera vystoupí:

Vendy Buriánek  –  mladý nadějný houslista z Frýdlantu vystoupí se svými houslemi; inspirován je hudbou Lindsey Stirling
Tata a Boy  –  táta z formace Pub coustic se svým synem, který nejen dobře tančí, ale i hraje na cachon
Nekrmit – liberečtí přátelé, kteří se cítí více frýdlantskými
Gymnázium Frýdlant  –  trocha poezie nikoho nezabije
River House  –  frýdlantská banda, která u nás není moc vidět, ale je fakt dobrá

Přijďte se v sobotu 28. května pobavit a přispět na dobrou věc a budoucí hezké akce přímo tady u nás ve Frýdlantu.

Událost pořádá CAFÉ Jazzová Osvěžovna a freedlantsko.eu

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest