duben, 2023

2023so01duben19.00so23.00Divadelní představení Ať žije Bouchon!Městské kino Frýdlant, Tyršova 1077, 464 01 Frýdlant, Liberecký kraj19.00 - 23.00 Druh akceDivadlo,Kino Frýdlant

156 divadlo duchon spolek ty frydlant duben 2023 frydlantsko

Podrobnosti

Zveme vás na divadelní představení představení Ať žije Bouchon!, které se uskuteční 1. dubne 2023 ve frýdlantském kině od 19.00 hodin.

A opravdu to není žádný apríl, moc rádi se s vámi ve Frýdlantu opět uvidíme!  Vstupenky jsou k dispozici na portálu Evstupenka.

Absurdní fraška dvou současných francouzských autorů Jeana Della a Géralda Sibleyrase o tom, kam až může vést snaha o maximální využití nejrůznějších, zejména však evropských dotací. Bouchon je malé francouzské městečko, z něhož se většina jeho obyvatel už dávno odstěhovala. Jenom starosta Jacques společně se svou sekretářkou Odette a bratrem Nicolasem se ze všech sil snaží svoje město zachránit a vyždímat z Evropské unie dotace na nejrůznější nesmyslné projekty. Po příchodu eurokomisařů se pak rozhodne vyhlásit Bouchon dalším státem evropského společenství a sám sebe jeho prezidentem.

 


.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest