červen, 2022

2022so18červen10.00so23.00Frýdlant se bavínám. T. G. Masaryka, Frýdlant, Frýdlant, Česko10.00 - 23.00 Druh akcePro děti,Rodinná akce,Spolky a sdružení,Veřejná akce

462 frydlant se bavi kveten 2022 frydlantsko 1

Podrobnosti

V Turistickém informačním centru v přízemí radnice jsou v prodeji vstupenky na koncertní část akce Frýdlant se baví, která proběhne v sobotu 18. června 2022.

Vstupenka platí pro vstup na náměstí T. G. Masaryka, na kterém v odpoledních hodinách vystoupí kromě místních kapel například také 4TET s Jiřím Kornem nebo populární kapela Slza.

Vstupné na koncertní část akce je 100 korun, děti do 130 cm mají vstup zdarma. Akce Frýdlant se baví ale nenabízí jen koncerty a stánkový podej na náměstí.

Je především možností pro místní spolky a kluby pochlubit se veřejnosti svojí činností. Přehlídka klubů a spolků probíhá tradičně v městském parku, kde si mohou malí i velcí vyzkoušet nejrůznější sporty, prohlédnout si hospodářská zvířata chovatelů, s Domem dětí a mládeže si něco vyrobit či vyzkoušet různé pokusy nebo se svézt parním vláčkem.

Program v parku začíná už v 10.00 hodin a je zdarma.

Během akce Frýdlant se baví budou pro veřejnost otevřena i obě městská muzea, připraveny budou výstupy na radniční věž a komentované prohlídky si mohou lidé užít v kostele Nalezení sv. Kříže u parku.

 

 

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest