únor, 2020

2020so22únor10.00so16.00Frýdlantský festival deskových herZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant - Purkyňova10.00 - 16.00 Druh akceFestival,Pro děti,Školy,Soutěže,Zábava,Závody

deskove hry

Podrobnosti

Kdo si hraje, ten se učí

A kdo tomu nevěří ať se přijde podívat 22. února 2020 v čase mezi 10 a 16 hodinou do ZŠ Purkyňova, kde se uskuteční první ročník Frýdlantského festivalu deskových her. Zveme děti, zejména z prvního stupně a jejich rodiče prarodiče či kamarády.

Na festivalu deskových her vám děti z klubů logických her z Frýdlantska představí Ligretto, Pictureku, Dixit, Karty mrtvého muže, Ubongo, Vysoké napětí a další deskové a logické hry. Hry si budete moci na místě také vyzkoušet zahrát.

Přijďte se podívat, jak mohou deskové a logické hry rozvíjet děti ve čtení a matematickém myšlení a jak děti ze ZŠ Frýdlant, DDM Frýdlant, Freeclubu Frýdlant, SVČ RoRoŠ, ZŠ Jindřichovice p. Smrkem, ZŠ Dětřichov, ZŠ Raspenava dokáží představit nám dospělákům oč ve hře běží.

Akci pro Vás připravuje ve spolupráci se školami a dalšími institucemi MAS Frýdlantsko z.s. a více se dočtete na www.mapfrydlantsko.cz

Frýdlantský Festival Deskových her PDF

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest