červenec, 2022

2022so02červenec(červenec 2)9.00ne03(červenec 3)18.00Hejnické slavnosti 2022Hejnice, Hejnice, Liberecký kraj, Česko9.00 - 18.00 (3) Druh akceFestival,Hejnice,Koncert,Pro děti,Rodinná akce,Veřejná akce,Zábava

111 hejnicke slavnosti 2022 frydlantsko

Podrobnosti

Akce přesunuta z léta 2020 na rok 2022 kvůli omezujícím nařízením v souvislosti s pandemií koronaviru .
Vstupné pouze na sobotní kulturní program, v neděli je vstup zdarma.
Vystoupí UDG, Fešáci, TH!S s Vojtou Kotkem, Malalata, Barock a Adam Malík, Anička Slováčková, Nevereš – Cocoman, Dr.Kary, MessenJah a další.
Během dvou letních dnů, kdy se každoročně vracela do Hejnic tradiční pouť, nabízíme občanům a návštěvníkům města široké pole zábavného programu a kulturních zážitků.
Opět se můžete těšit na řemeslný jarmark v prostoru parčíku před kostelem, který zde nabídne nádhernou oázu pohody a klidu s krásnými důkazy toho, že v Čechách stále máme šikovné lidské ruce, které vám dokáží nabídnout i něco jiného než levné napodobeniny kvalitních produktů.
Od lunaparku na parkovišti vedle základní školy se až k bazilice potáhne přes celou ulici stánkový prodej všeho druhu tak, jak to na správné pouti má být. Součástí slavností bude i instalovaná výstava fotosoutěže na téma “Černobílé Hejnice”.
Na centrálním místě před bazilikou vznikne veliké kulturní centrum, které mimo velikého pódia nabídne pro pohodlí návštěvníků velkokapacitní stany, sezení se stoly a hlavně spoustu druhů občerstvení. Hangárové stany poskytnou přístřeší před případným horoucím sluncem a nebo dotěrnými kapkami deště pro velkou spoustu návštěvníků, proto není důvod bát se rozmarů počasí a nedorazit do Hejnic. Na pódiu se v průběhu obou víkendových dnů vystřídá celá plejáda známých i méně známých umělců, kteří přijedou pobavit návštěvníky Hejnických slavností. Součástí programu je také promítání filmů v přilehlém kině.
Informace o vstupenkách – na webu www.mestohejnice.cz nebo u paní Zoreníkové na MěÚ Hejnice, tel 483 034 010, vstupenky@mestohejnice.cz
PŘIJĎTE PROŽÍT LETNÍ VÍKEND DO NÁDHERNÉHO PODHŮŘÍ JIZERSKÝCH HOR S NEOPAKOVATELNÝM VÝHLEDEM A POHODOVÝM NÁDECHEM TRADIČNÍ AKCE.

Čas

2 (Sobota) 9.00 - 3 (Neděle) 18.00

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest