březen, 2022

202225březen19.3022.00Jazzový večer v CAFÉ Jazzová OsvěžovnaCafé Jazzová Osvěžovna Frýdlant, Kostelní 15, Frýdlant19.30 - 22.00 Druh akceCAFÉ Jazzová osvěžovna,Koncert,Veřejná akce,Zábava

228 jazzovy vecer cafe jazzova osvezovna brezen 2022 frydlantsko

Podrobnosti

V pátek 25. března 2022 od 19.30 hodin nás v CAFE JAZZOVÁ OSVĚŽOVNA čeká jazzový večer.

Tentokrát se k pianistovi Danielovi Bulatkinovi /CZ a zpěvačce Allison Wheeler /USA přidá i kytarista Kirill Yakovlev / RU.
Daniel Bulatkin je ve svém mladém věku už uznávaným jazzovým pianistou, který vystupuje s jazzmany jako jsou Marek Urbánek, Josef Fečo, Ulf Wakenius, Gary Husband a.j.
V současnosti koncertuje s velmi kladně hodnoceným debutovým albem “The New Beginning” projektu B/Y Organism ve spolupráci s ethno-fusion kytaristou Kirillem Yakovlevem. Danielova kompozice Lady of the Lake, zaranžovaná pro big band Andym Schofieldem, je nyní součástí repertoáru prestižní Jazz Dock Orchestra.
Allison Wheeler je zpěvačka, skladatelka a aranžérka, původem z kalifornského Monterey. Je všestrannou zpěvačkou se silným zaměřením na improvizaci a láskou pro kreativní výzvu.
Původně studovala výtvarné umění, ale kvůli lásce k jazzu přestoupila na University of Northern Colorado, kde absolvovala jazzová studia. Studovala například pod Julií Dollison a uznávaným aranžérem a kapelníkem Kerrym Marshem.
Kirill Yakovlev je kytarista, skladatel a učitel hudby ruského původu se sídlem v Praze, specializující se na jazz-fusion, folk a ambientní hudbu. V roce 2018 Kirill a pianista Daniel Bulatkin (CZ/RU) vytvořili varhanní trio B/Y ORGANISM spolu s bubeníkem Utsi Zimringem (IL) a Petrem Nohavicou (CZ). V současné době také hudebně doprovází Losers Cirque Company v jejich novém představení Konkurz.
Vstupné 150,- Kč / studenti 80,- Kč
Rezervujte na e-mail jazzovaosvezovna@gmail.com, nebo ve zprávě na FB.

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest