leden, 2023

2023po30leden19.00po22.00Když se zhasne - divadelní představeníMěstské kino Frýdlant, Tyršova 1077, 464 01 Frýdlant, Liberecký kraj19.00 - 22.00 Druh akceDivadlo,Kino Frýdlant

857 divadelni presdtaveni kdyz se zhasne kino frydlant 2022 frydlantsko

Podrobnosti

Město Frýdlant vás zve na mrazivou komedii, která knokautuje vaše bránice!
Divadelní představení se koná v pátek 30. ledna 2023 od 19.00 hodin ve frýdlantském městském kině.
Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému.

Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou party, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek.

Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Vstupenky zakoupíte v TIC Frýdlant v budově radnice, na portálu www.evstupenka.cz a na všech prodejních místech e-vstupenky.
Vstupné činí do přízemí 200,-Kč a na balkon 180,-Kč.


.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest