říjen, 2022

202221říjen19.3022.00Koncert Allison Wheeler /USA a Daniel Bulatkin /CZCafé Jazzová Osvěžovna Frýdlant, Kostelní 15, Frýdlant19.30 - 22.00 Druh akceCAFÉ Jazzová osvěžovna,Koncert,Veřejná akce,Zábava

860 koncert jazzova osvezovna rijen 2022 frydlantsko

Podrobnosti

V sobotu 21. října 2022 od 19.30 hodin vás zveme do CAFE JAZZOVÁ OSVĚŽOVNA  na koncert Allison Wheeler /USA a Daniel Bulatkin /CZ.

Kromě jiného představí i nové album Allison Wheeler Winterspring, které vyšlo letos v červenci a na kterém jí doprovází pianista Daniel Bulatkin, kontrabasista Max Makagonov, bubeník Petr Nohavica a hosté David Dorůžka (kytara) a Luboš Soukup (saxofon).
Daniel Bulatkin je nejmladším profesionálem na české jazzové scéně. Narodil se roku 1999 v Praze. Už ve svých 15-ti letech získal třetí místo v prestižní soutěži Pianista roku pořádané firmou PETROF. Účastnil se jako nejmladší soutěžící v historii. Třetí místo obhájil i roku 2016 v Rudolfinu, kdy se vítězem stal jeho pozdější učitel Vít Křišťan. Roku 2018 dostal individuální cenu za talent v soutěži Central European Jazz Competition v Brně.
Allison Wheeler je moderní jazzová zpěvačka, pedagožka a skladatelka z kalifornského Monterey (USA). Je všestrannou zpěvačkou se silným zaměřením na improvizaci a láskou pro kreativní výzvu.
Autorský albový debut Winterspring popisuje Allison Wheeler jako „vyvrcholení čtyř let komponování a zraňujícího sebezpytování“
Vstupné 150,- Kč, studenti 80,- Kč
Rezervujte na emailu jazzováosvezovna@gmail.com, nebo ve zprávě na FB.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest