březen, 2023

202331březen19.3022.00Koncert Lorraine Leckie /USA a Pavla Cinkla /CZ v CAFÉ Jazzová OsvěžovnaCafé Jazzová Osvěžovna Frýdlant, Kostelní 15, Frýdlant19.30 - 22.00 Druh akceCAFÉ Jazzová osvěžovna,Koncert,Veřejná akce,Zábava

202 koncert jazzova osvezovna brezen 2023 frydlantsko

Podrobnosti

V pátek 31. března 2023 od 19.30 hodin vás zveme do CAFE JAZZOVÁ OSVĚŽOVNA na koncert dvojice Lorraine Leckie /USA a Pavla Cinkla /CZ.

Lorraine Leckie se narodila na koňské farmě v severním Ontariu, kde vyrůstala pod všudypřítomným vlivem Neila Younga. V raném mládí konvertovala k punk rocku, vzala si Steve Leckie z Viletones a začala svou kariéru jako maskérka v módním průmyslu. Po několika letech strávených mezi celebritami (jejími klienty byli např. Paul McCartney nebo Heidi Klum) seznala, že je čas na změnu. Usadila se v New Yorku, vzala kytaru a začala hrát, kde se dalo, aby se za nějaký čas propracovala až na pódia respektovaných klubů jako jsou Bowery Ballroom, Webster Hall nebo Mercury Lounge, kde pravidelně hrává se svou kapelou Lorraine Leckie & Her Demons.
Pavel Cingl je doposud známý především jako rockový houslista, dlouholetý člen kapely Ivana Hlase. Narodil se v Teplicích, dětství prožil v Pardubicích. Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, obor housle.
Spolu s Lorraine Leckie vystupují jak v Americe, tak i na českých podiích.
Vstupné 150,- / studenti 80,-
Rezervujte na email adrese jazzovaosvezovna@gmail.com
Těšíme se na Vás,
Stanislav a Magda Křížkovi
CAFÉ Jazzová Osvěžovna
Kostelní 15
Frýdlant
+420 603 179 760

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest