únor, 2020

2020po10únor(únor 10)0.0014(únor 14)0.00Polední menu rodinné restaurace a penzionu Na Rozcestí Frýdlant 10.-14. 2. 2020Na Rozcestí Frýdlant - restaurace & penzion, Lužická 789, 464 01 Frýdlant0.00 - 0.00 (14)(GMT+01:00) Druh akceGastronomie,Restaurace

Podrobnosti

Přejeme krásnou neděli. Máme tu pro Vás nabídku POLEDNÍHO MENU pro tento týden – v rozšířeném vydání. Přejeme dobrou chuť. 👌

❤️❤️ A v pátek nezapomeňte na své miláčky!!! Můžete je pozvat třeba na naše speciální Valentýnské menu, které bude v nabídce až do neděle.

Kdo se bude chtít pobavit, může u nás zůstat na akci ❤️ ❤️ Valentine’s Party ❤️❤️, která se bude konat v pátek 14.2.2020 od 20.00 do 02.00.

Těšit se můžete na speciální Velentýnské menu, akce na drinky a koktejly, zábavné soutěže o ceny a tradiční DISKOTÉKU s oblíbeným Deejay Benny / 20.00 – 02.00h. Přijďte se bavit!!! ❤️🍽🍷🥃🍹🎧💃🕺

‼️ VSTUPNÉ 50 Kč, ŽENY ZDARMA ‼️

Rezervace míst na tel. 722 800 111 – vyřizuje manažer restaurace. 😉

Těšíme se na Vás!!!

 

Chceme Vás pozvat do nově otevřené rodinné restaurace a penzionu Na Rozcestí Frýdlant.
Čeká na Vás příjemné prostředí, vstřícný personál a kvalitní kuchyně. V nabídce naší restaurace naleznete tradiční česká jídla, pochoutky k pivu, nabídky poledního menu a netradiční víkendové speciality. Na kvalitu podávaných jídel dohlíží zkušený tým profesionálních kuchařů pod vedením šéfkuchaře Josefa Havlana. Věříme, že Vám zachutnají i naše čepovaná sudová piva tradičních značek jako jsou Plzeňský Prazdroj a Velkopopovický Kozel. Kdo rád zkouší nové chutě, má možnost každý měsíc vyzkoušet unikátní várky speciálních piv z projektu Plzeňského Prazdroje – Volba sládků. Ve vinném listu naleznete široký výběr domácích a zahraničních vín té nejlepší kvality.
K posezení můžete využít naši stylovou restauraci, útulnou pivnici, či samostatný salonek. Během letní sezóny se můžete osvěžit posezením na venkovní terase, která je propojena s prostorem pivnice a restaurace. Dále můžete využít i posezení na zahradě, která se stala oblíbenou zastávkou turistů a cykloturistů.
Rádi připravujeme i specializované gastronomické akce, večery s živou hudbou, módní přehlídky, diskotéky apod.
Pokud se chcete u nás zdržet déle, rádi Vás ubytujeme v našem penzionu, který nabízí 5 pokojů pro 11 hostů s možností přistýlek.
S parkováním si rovněž nemusíte dělat starosti. Pro naše hosty máme připraveno 15 míst a v případě potřeby můžeme nabídnout i 2 garážová stání. Máte s sebou kola, lyže, lodě, či něco jiného a máte problém s uskladněním? Nedělejte si starosti, vše potřebné si můžete zdarma uložit přímo v našem objektu.
Večírky – oslavy. Pokud plánujete rodinné posezení, oslavu narozenin, firemní večírek, či jinou společenskou akci, doporučujeme Vám náš salonek s kapacitou 35 míst. V případě většího počtu hostů se lze dohodnout i na uzavření celé restaurace. Pro všechny tyto příležitosti, Vám rádi připravíme speciální menu, či rautové pohoštění.

Čas

10. 2. 2020 0.00 - 14. 2. 2020 0.00(GMT+02:00)

Get Directions

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest