říjen, 2023

2023ne01říjen17.00ne15(říjen 15)17.00Program Městského kina Frýdlant první polovinu říjnaMěstské kino Frýdlant, Tyršova 1077, 464 01 Frýdlant, Liberecký kraj17.00 - 17.00 (15) Druh akceDivadlo,Kino Frýdlant,Promítání,Veřejná akce,Zábava

429 kino frydlant program prvni polovina rijna 2023 Frydlantsko

Podrobnosti

ážení diváci, nový program na první polovinu října je tu!
Možná jste již zaregistrovali novinku v podobě Filmového klubu, ve kterém Vám budeme přinášet filmy pro náročnějšího diváka. Tento nový cyklus startuje ve čtvrtek 5.10. v 19:00 hodin. Těšit se můžete na historický snímek Jeanne du Barry – Králova milenka, který posbíral velkou chválu na filmovém festivalu v Cannes.
Protože říjen je nepochybně spjatý s Halloweenem, patří k němu samozřejmě i horory. Z těch se u nás můžete těšit na Saw X – pokračování populární série, které vypráví příběh vyšinutého Jigsawa a odehrává se časově zhruba mezi druhým a třetím filmem.
Další hororovou novinkou je Vymítač ďábla: Znamení víry, který navazuje na legendární snímek, který letos slaví 50. výročí od uvedení do kin. Nová kapitola vymítače slibuje pokračování teroru, který některé diváky v roce 1973 vyháněl strachy ze sálů kin.
Pro menší diváky jsme si přichystali druhý díl pohádkového hitu Esa z pralesa, s podtitulem Světové dobrodružství.
Z českých novinek nás čekají adaptace knihy Josepha Conrada Srdce temnoty, film jde do kin pod názvem Hadí plyn. A další česko-slovenskou novinkou je poté Úsvit, psychologické detektivní drama odehrávající se v roce 1937 v městečku Svit pod Tatrami.
A poslední filmová novinka je komediální drama Peníze těch tupců, založené na skutečné události – GameStop aféře.
Těšit se můžete také na divadelní představení Manželský čtyřúhelník na horách a také Čtyřlístek a Talisman moci.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest