duben, 2022

2022po25duben18.00po20.00Setkání s občany se starostou a místostarostou Frýdlantu v AlbrechticíchAlbrechtice u Frýdlantu, Frýdlant, Česko18.00 - 20.00 Druh akceDiskuze,Veřejná akce

039 frydlantsko eu frydlant

Podrobnosti

V pondělí 25. dubna 2022 od 18.00 hodin v Albrechticích

Pro občany jsou tato setkání v terénu další možností, jak se bez předem naplánované schůzky se starostou nebo místostarostou Frýdlantu potkat. „Běžně za námi lidé mohou přijít bez předem domluvené schůzky vždy každou první středu v měsíci od 16.00 do 18.00 hodin v rámci akce Dveře dokořán. Na jaře ale tyto dveře dokořán v našich kancelářích v prvním patře radnice rádi měníme za setkání s lidmi v terénu. Jednak jich tam přijde vždy více a pak je to také jiný druh setkání a vždy se na nich dozvíme spoustu zajímavých a užitečných věcí o životě obyvatel v té které části města,“ vysvětluje místostarosta Frýdlantu Ing. Dan Ramzer.

Vedení města si ze setkání s občany v terénu přináší pravidelně řadu nápadů a podnětů na zlepšení života ve městě. „Jsme za ně nesmírně rádi, protože všechno prostě obsáhnout sami nemůžeme a tak nás těší, když se o něčem, co můžeme napravit, dozvíme přímo od obyvatel. Můžu s klidným svědomím prohlásit, že většinu nápadů či připomínek se nám povedlo realizovat nebo vyřešit. Ať už se týkaly komunikací, zeleně, dopravy, odpadů nebo sportovních aktivit. Vždyť i myšlenku na vznik našeho discgolfového hřiště, které dnes patří k nejoblíbenějším v republice, k nám přinesli discgolfoví nadšenci Vlčkovi právě na setkáních s občany v terénu,“ podotýká starosta Frýdlantu Jiří Stodůlka.

Vedení Frýdlantu na setkáních s občany také informuje o novinkách ve městě, představuje dokončené projekty i ty, které jsou ve fázi dokončování či teprve příprav a zodpovídá otázky občanů. Přijďte o tom, co vás zajímá, diskutovat s vedením Frýdlantu i vy.

 

 

 

 

 

Čas

(Pondělí) 18.00 - 20.00

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest