červen, 2020

2020ne21červen14.00Tátafest 2020 / Oslava Dne otců ve FrýdlantěCafé Jazzová Osvěžovna Frýdlant, Kostelní 15, Frýdlant14.00 Druh akceKoncert,Zábava

157 frydlantsko eu tata fest

Podrobnosti

Přijďte v neděli do Frýdlantu na TátaFest oslavit den otců

V neděli 21. června 2020 můžete ve Frýdlantu oslavit v rámci pátého ročníku minifestu TátaFest den otců. Akce proběhne na prostranství před kostelem Nalezení sv. Kříže vedle kavárny Café jazzová osvěžovna.

Letos přijedou na TátaFest zahrát dvě kapely – VOBEZDUD a STŘÍDMÍ KLUSÁCI V KULISÁCH VIŠNÍ. Budete moci také vidět tanečně akrobatické představení performerek HOLEKTIV ve zkrácené verzi jejich představení BOŽENA pod názvem LETKYNĚ. Výrobu loutek s následným hraním bude moct každý zažít v LOUTKOVÉM AUTOMATU Dorky Bouzkové.

Celým odpolednem bude provázet Jakub Folvarčný. Pro návštěvníky jsou připraveny i tradiční dobroty, jako je Tátabír nebo baTátový tataráček. Připraveny jsou také hry pro děti i dospělé.

Začátek Tátafestu, který se koná pod záštitou starosty Frýdlantu Dana Ramzera, je v neděli ve 14.00 hodin a vstup je zdarma. Tak vezměte táty, manžely, dědy, bratry, syny, strýce a jejich děti a přijďte oslavit Den otců stylově.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest