duben, 2022

2022so09duben9.00so17.00Ukliďme Jindřichovice pod Smrkem - nový termín!Statek Jindřichovice pod Smrkem, Jindřichovice pod Smrkem 81, Jindřichovice pod Smrkem9.00 - 17.00 Druh akceEkologie,Jindřichovice pod Smrkem,Pro děti,Rodinná akce,Spolky a sdružení

291 uklidme jindrichovice pod smrkem zmena 2022 frydlantsko

Podrobnosti

POZOR, POZOR! Změna termínu úklidu v Jindřichovicích.

Akce proběhne 9. dubna 2022 a dobrovolníci se rozeběhnou za odpadky v přírodě.

Původně byla akce naplánovaná na 2. dubna, ale vylekala nás sněhová předpověď.
No, a hledej odpadky pod sněhem! To se nedá! #UklidmeCesko Doufáme, že vám to vyjde a uděláte si čas, abychom to tu měli ještě o chlup krásnější!

Připojujeme se k celostátní akci Ukliďme Česko a v sobotu 2. dubna 2022 si ukliďme Jindřichovice pod Smrkem. #UklidmeCesko

Sejdeme se v 9 hodin před Statkem v centru obce u tzv. Pytlomatu. Když někdo přijde později, nebo až odpoledne, nevadí. U Statku bude informační cedule, plánek obce s vyznačenými doporučenými místy sběru, pytle, rukavice a prostor pro vzkazy pro ostatní dobrovolníky.

Můžete se inspirovat vytipovanými místy, můžete se vydat na procházku svou oblíbenou trasou a hledat odpadky, jako by jste hledali houby.
Možná na svých procházkách přehlížíme drobné odpadky, co někdo před námi vyhodil, protože nemáme tašku na odnos…v sobotu otevřeme oči a budeme hledat, čím nakrmit velké černé pytle. Co půjde a bude čisté, to se pokusíme vytřídit do kontejnerů s tříděným odpadem. Co nepůjde vytřídit do plastu /papíru/ skla, to hodíme do kontejneru, který nám přistaví Obec Jindřichovice pod Smrkem, které tímto děkujeme za spolupráci. V týdnu upřesníme, kde bude kontejner stát.

Konec akce je otevřený.
https://www.uklidmecesko.cz/event/30356

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest