říjen, 2023

2023so14říjen(říjen 14)9.00ne15(říjen 15)17.00Víkend křišťálového údolí ve sklárně SpiderglassHeřmanice, Heřmanice, 464 019.00 - 17.00 (15)(GMT+02:00) Druh akceDen otevřených dveří,Heřmanice,Společenská akce,Veřejná akce,Zábava

Podrobnosti

Sklárna Spider Glass Josefa Novotného v obci Heřmanice vás srdečně zva na Víkend křišťálového údolí ve dnech 14. – 15. října 2023 a je je otevřená oba dny od 9 do 17 hodin.

To znamená, že máte celý den na prozkoumání tohoto fascinujícího světa skla a umění, ať už sami, nebo v rámci průvodcem provázené prohlídky. Tyto prohlídky vás provedou celou dílnou, kde budete mít příležitost vidět provoz velké fusingové pece, brusírnu skla a vzorkovnu, která se nachází v rekonstruovaných půdních prostorách. Tyto prostory byly transformovány na rozsáhlou galerii, která představuje ateliérovou produkci skla a šperků. Každý kout dílny odráží kreativitu a vášeň, která je vkládána do každého jednotlivého výrobku.

Je jedna z mnoha otevřených skláren, které jsou přístupné pro návštěvníky. Tato sklenářská dílna nese název SPIDER GLASS a je situována v obci Heřmanice, dům číslo 7, blízko Frýdlantu v Čechách. Pokud máte nějaké dotazy, nebo byste si přáli rezervovat prohlídku, neváhejte kontaktovat SPIDER GLASS na e-mailové adrese spiderglass@atlas.cz. Tento e-mail je přímým spojením s týmem sklárny a je zaručeným způsobem, jak získat odpovědi na všechny vaše otázky. Pro ty, kteří preferují telefonický kontakt, je k dispozici telefonní číslo +420 603 145 927. Tento telefonní kontakt je ideální pro rychlé dotazy, objednávky nebo případné změny ve vašem plánu návštěvy. Výlet do SPIDER GLASS je zároveň vzrušujícím dobrodružstvím a inspirující cestou do světa skla a umění. S přátelským tónem hlasu a otevřenými dveřmi je tato dílna ráda připravena přivítat všechny zájemce a nadšence pro sklo a umění.

Jestliže se rozhodnete pro návštěvu sklárny, můžete tento zážitek ještě obohatit o procházku po malebné obci Heřmanice. Váš výlet se tak stane ještě nezapomenutelnějším. Jednou ze zastávek vašeho výletu by měla být návštěva místa zvaného Peklo, místa s nádherně vyřezávanými sochami a  lavičkami k odpočinku. Druhým bodem vašeho výletu by měla být místní rozhledna. Toto místo nabízí úžasný výhled na celou obec a okolní krajinu. Celkově, i když Heřmanice jsou malou obcí, nabízí spoustu aktivit a míst k návštěvě. Ať už jste fanoušek tradičního řemesla, milovník přírody nebo hledáte klidné místo k relaxaci, Heřmanice je určitě místem, které stojí za návštěvu.

 

 

Čas

14. 10. 2023 9.00 - 15. 10. 2023 17.00(GMT+02:00)

Místo

Heřmanice

Heřmanice, 464 01

Other Events

Get Directions

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pin It on Pinterest