Výsledková listina

M1 – Muži do 40 let

Poř. Číslo Start. č. Jméno Příjmení Tým  Čas
1 23 Michael Smutný       0:34:20
2 6 Milan Goc       0:37:19
3 5 Stanislav Dvořan Triatlon Hrádek nad Nisou 0:38:06
4 10 Leoš Hradec       0:43:28
5 2 Marek Plášil WTF – Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 0:44:10
6 8 Milan Boháček       0:44:53
7 26 Michal Vysušil       0:44:55
8 13 Matyáš Fejtek       0:45:37
9 1 Marek Čumpelík       0:45:45
10 14 Jirka Vele Dum Spiro Spero TEAM  0:46:36
11 9 Jan Matys       0:46:43
12 18 Miloš Chochola Chocholouš   0:47:23
13 7 Michal Kopecký       0:48:02
14 4 Jiří Kutílek       0:48:08
15 11 Erik Hillebrand       0:49:16
16 21 David Jůza       0:50:00
17 22 Jakub Hradecký       0:50:37
18 20 Martin Budina       0:50:58
19 3 Zdeněk Balšán       0:51:14
20 16 Jan Machovič       0:52:21
21 19 Václav Novák Chocholouš   0:54:42
22 17 Miroslav Fichtner       0:54:53
23 25 Tomáš Kysilka       0:56:59
24 24 Lukáš Zavřel       0:59:07
25 15 Petr Stephan       1:00:17

M2 – Muži nad 40 let

Poř. Číslo Startovní číslo Jméno Příjmení Tým  Čas
1 40 Jan Semerádt   0:39:18
2 34 Martin Bak   0:44:13
3 37 Bohuslav Jirounek   0:44:29
4 35 Petr Filip   0:49:38
5 38 Tomáš Jindra   0:50:44
6 36 Karel  Kopecký   0:50:56
7 41 Milan Tybus   0:52:48
8 39 Libor Turský   0:53:47
9 31 Jiří Ježek   0:55:25

Ž1 – Ženy do 40 let

Poř. Číslo Startovní číslo Jméno Příjmení Čas
1 73 Kristina Česáková   0:43:58
2 72 Barbora Košková   0:46:45
3 69 Michala Matysová 0:49:20
4 71 Martina Košková   0:49:41
6 63 Zuzana  Pitrová   0:51:38
8 74 Gabriela Kosová   0:54:19
9 66 Martina Baková   0:55:57
10 64 Kateřina Podhorová 0:56:17
11 76 Lenka Dvořáková 0:58:47
12 61 Tereza Ječná   1:02:35
13 75 Ivana Šimičková 1:03:38
14 70 Karolina Šilhánová 1:05:16
15 68 Lenka Jahůdková 1:06:12
16 62 Klára Holštajnová 1:07:59

Ž2 – Ženy nad 40 let

Poř. Číslo Startovní číslo Jméno Příjmení Čas
1 91 Monika Kapletová 0:48:41
2 93 Irena Vaňková   0:48:56
3 87 Marija Závětová   0:49:25
4 90 Lenka Bienová   0:50:11
5 88 Jana Mosiurczáková 0:53:40
6 89 Hana Finkousová 0:55:34
7 86 Blanka Janoušková 0:59:43
8 95 Lenka Zderadičková 1:00:44
9 94 Jitka Součková   1:03:34
10 92 Miloslava Novotná   1:07:39
11 96 Kateřina Kysilková   1:17:25

 

Fotogalerie

Kompletní fotogalerii najdete zde: https://flic.kr/s/aHskZgRfAP

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“205″ display_type=“photocrati-nextgen_pro_thumbnail_grid“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“119″ thumbnail_height=“119″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ border_size=“0″ border_color=“#eeeeee“ spacing=“2″ number_of_columns=“0″ display_type_view=“default“ ngg_triggers_display=“never“ ngg_proofing_display=“0″ captions_enabled=“0″ captions_display_sharing=“1″ captions_display_title=“1″ captions_display_description=“1″ captions_animation=“slideup“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″] 

Pro Sokol Lzáně Libverda a OÚ Lázně Libverda nafotili Jana Slámová a Petr Bíma.

Pin It on Pinterest

Share This