Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Večerníčkovský pohádkový les v Mníšku u Liberce

30.8.2014 @ 12.00 - 17.00

mnisek

Večerníčkovský pohádkový les pobaví děti v Mníšku u nádrže Fojtka. Máte rádi večerníčkovské pohádky? Chcete si hrát a dobře se pobavit? Vstupte alespoň na jeden den do pohádky za televizní obrazovku.

Společnost Velká dobrodružství připravila v obci Mníšek u nádrže Fojtka v sobotu 30.8. od 12-17 hodin speciální večerníčkovský pohádkový les. V okolí přehrady na vás i vaše děti budou čekat pohádkové postavy z Krkonoš, panenka v sukýnce z máků, známí bratři nešikové v roláku, skřítkové z pařezové chaloupky, spolužáci z 3.B. a další oblíbené postavičky z pohádek.

Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Dokáží vylovit larvy z mraveniště a donést zrnka máku ke staré makovici? Pomůžou zatlouct popletům hřebík a najdou uplakané zlatovlasé víle penízky, které ztratila na louce?

Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa pohádkového lesa začíná u hráze.

Vstupné je 50 Kč (pouze děti). Více informací,mapu a možnost registrace najdete na stránkách pořádající společnosti Velká dobrodružství .

Zdroj: Kudy z nudy,Obce Mníšek a Fojtka

Podrobnosti

Datum:
30.8.2014
Čas:
12.00 - 17.00

Místo konání

u nádrže Fojtka
Mníšek u Liberce, Liberecký Česká republika + Google Mapa

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This