fbpx

PERTOLTICE – MUZEUM OBCE. Nejnovější akce muzea obce – ŠKOLNÍ KRONIKA 1945 – 1981.
Zahájení v Muzeu obce Pertoltice se koná dne 1. 6. 2012 – 10.00 hod až 11.00 hod. Od 2. 6. 2012 do 31. 8. 2012 máte možnost nahlédnout do zápisů v nalezené školní kronice, kde mimo školních záznamů jsou zachyceny i události v obci od války, až po rok 1968. Zápisy v kronice končí rokem 1981, kdy byla škola uzavřena. Přiloženy jsou též autentické fotografie!

Návštěvu nahlaste předem na telefon 721 901 658.

Zároveň žádáme všechny občany obce o to, aby pokud vlastní fotografie, či jiné materiály, které se vztahují k tématu historie naší obce, je poskytli ke zkopírování. Popřípadě je věnovali k založení do kroniky naší obce.

Paní Marie Srpová, kronikářka obce Pertoltice

Pin It on Pinterest

Share This
X
X

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close