alan_uhuraVážení čtenáři,
chtěl bych vás ve svém blogu postupně seznamovat o tom, co to je naturopatie, co dělá, a v čem je významná pro každého z nás. Také si udělat vlastní obrázek, doplnit, co již víte v oblasti životního stylu, a jaké nám to přináší malé či velké zdravotní, psychosomatické či duševní potíže.

Pohovořit např. o významu acidobazické rovnováhy v organizmu, o přirozeném vylučování žlučových a jaterních kamenů; o příjmu, působení a vážných následcích toxicity organizmu těžkými kovy a chemikáliemi. O již diskutovaném výskytu krásných parazitů malého i velkého spektra a jejich neviditelné, a přesto významné působení na běžný život.

Zmínit se o vysokém výskytu nekvalitních potravinových doplňků, potravin jako takových a jejich plagiátorství. O kvalitě kosmetiky, jejich výrobě, testování na zvířatech. O přechodu ze závadných produktů k přírodním a bezpečným produktům, drogerii, praní.

Zpřístupnit informace ze zahraničí o promořené toxicitě našeho obyvatelstva, výskytu nechtěných prvenství závažných duševních a nádorových onemocnění, vlivu 2. nejnebezpečnějšího lobby po zbrojím průmyslu – a to farmaceutickém. Dozvíte se, jak se upravují výzkumy, dělají falešné studie, uvádí na trh jedno lepší očkování za druhým, a výsledek, nemocnost se nesnížila, zdraví se nezlepšilo, a vyšší přežívání po očkování je jen reklamní trik.

Budu se také těšit na vaše dotazy, připomínky, diskuzi. A o to mi v celku jde. Od informovanosti, po nabídnutí konkrétního řešení určitých potíží.

Z Hejnic Alan M. U.

Pin It on Pinterest