irisZdravím milé a vnímavé čtenáře,

ptáte se jistě, co je to na naturopatie? Vždyť jsem doposud o tom nikde neslyšel. Máte pravdu, lidé o tomto velmi zajímavém a multi oborovém směru západní přírodní medicíny moc nevědí.

Naturopatie je vlastně západním směrem orientovaná přírodní medicína –  cesta, zaměřená na uzdravování těla skrze přírodu, či sebeléčebnou a uzdravující schopnost lidského těla. Využívá k tomu znalosti a dovednosti např. bylinkářství, homeopatie, Bachovy květové terapie, darkfield mikroskopu, gemmoterapii, moderní metody holistické výživy, elektroherbalistické metody, komprehensívní iridologii, medicinální termografii, aj.

Aby mohlo dojít k nastartování sebeuzdravovacích schopností každého z nás, je zapotřebí tělo pořádně vyčistit. Vyplavit těžké kovy, chemikálie, těkavé látky a parazity, které máme v těle za např. desítku let v kg!

Naturopat z těla odstraňuje vše, co tam nepatří. Odstraňuje skutečné příčiny zdravotních potíží. Dvacetiletá praxe ukázala, že ústup symptomů, či jejich absence, nejsou známkou zdraví. Odborně tomu říkáme protokol hloubkové detoxikace organizmu. O běžné detoxikaci čteme, slyšíme a povídáme mezi přáteli. My jdeme ale dál, a výsledky jsou ohromující.

Specializujeme se na protokoly vykovení chelací a kaltrací, odkovení hlubokých tkání a kapilár, lymfatického systému, čistění střev a divertiklů od kalů, vyloučení intrahepatických kamenů, aj. za využití zcela přírodních a vysoce kvalitních produktů. Ty stále sledujeme, kontrolujeme a porovnáváme s trhem. S námi zažijete i rostlinou enzymoterapii bez využití zvířecích produktů či odpadů.

A proč tak činíme? Chráníme si daru života, a chceme, abychom se k sobě sama chovali dobře.

Kladl si někdo z vás otázku, proč je tolik neznámých nemocí? Proč jsme první v rakovině? Proč narůstá počet dětí s alergiemi, autoimunními nemocemi? Proč máme vysoký výskyt Crohnovy choroby, ulcerózní kolitidy, ekzémů, dermatitid, astmatu, gynekolog. potíží, aj? Když máme tak světově úžasně proočkovaný národ a nejlepší léky? Vidím v tom jasný paradox, že tu něco nefunguje.

Naturopatie je úžasnou doplňkovou službou a diagnostikou i pro lékaře, pokud se lidský organizmus dlouhodobě chová jinak, než se předpokládá a očekává v západní medicíně. V okolních zemích praktický lékař používá nejen metodu zjišťování stavu imunity, tzv. CRP vyšetření v ordinaci, ale i darkfield mikrokopu či iridologické vyšetření v rámci holistického (celostního) přístupu. Tým natropatů v ČR nabízí to, co běžný lékař nedělá, či ani nemůže dělat s omezeným počtem minut na pacienta. Vzájemná spolupráce lékaře, nemocnice s naturopatem vetší úspěšnost terapie a léčby. A pokud přistupujeme ke svému tělu a zdraví s prevencí, o to máme lepší výsledky v životě. V největším týmu jsou lékaři, dietologové, farmaceuti, sestry, fyzioterapeuti, výživový poradci, a další zájemci.

Četl jsem zajímavou studii VZP, kdy se zjistilo, že přibližně 7 tis lékařů v ČR předepisuje bez uvážení léky a jejich kombinace v rozporu s kontraindikací léků. A to není malé číslo.

Víte, že český občan ročně stráví na pracovní neschopnosti skoro 100 mil dnů? Ročně onemocní 7800 lidí na rakovinu konečníku, a denně na ní umře průměrně 14 lidí bez rozdílu věku a pohlaví.

Z Hejnic váš Alan M. U.

alan_uhura

 

Pin It on Pinterest