001

Liberec – Fotbalová III. třída/ Po výhře 9:0 nad Raspenavou B se vyšvihly Kunratice do čela.

Vítězství Kunratic se dalo předpokládat, navíc hosté nastoupili s řadou více jak 50letých borců. Větším překvapením než prvenství Kunratic je výhra béčka Bulovky nad Krásným Lesem i plichta Bílého Potoka s Dolní Řasnicí. A tak je jak čelo, tak i spodek tabulky v několika bodech. Víska a Oldřichov vypadaly po pár kolech nadějně, ale nakonec jsou jejich výkony spíše

zklamáním.

Krásný Les – Bulovka B 1:2 (1:0). Domácí vedli od 34. minuty brankou Štěpánka, ale béčkaři z Bulovky krátce po přestávce srovnali Vaňkem a v 62. rozhodl o jejich výhře teprve 15letý Pantůček. Rozhodčí: Dobrovolný, ŽK: 0:1, 80 diváků. Více se dočtete zde.

Zdroj: Liberecký kraj