Již po 55. měli běžci možnost zapojit se do Memoriálu Oldřicha Hrdličky, nebo-li běhu vítězství. Padesát oficiálních běžců tak mělo možnost připomenout si tímto netradičním způsoben státní svátek, ale také zakladatele TJ SOKOL Lázně Libverda. 55. ročník tohoto běžeckého závodu letos přinesl i novou trať, která se těšila velkému ohlasu. Nových jedenáct kilometrů jako první pokořil Dušan Podroužek. Ten je zároveň držitelem zaběhnutého nejlepšího času i na staré trati, která vedla z Frýdlantu do Lázní Libverda.

131 frydlantsko IMGL8475 freedlantsko  - Copy

Fotogalerie

[alpine-phototile-for-picasa-and-google-plus src=“user_album“ uid=“112835815380893638727″ ualb=“6146511841950886145″ imgl=“fancybox“ style=“cascade“ col=“5″ size=“320″ num=“900″ shadow=“1″ border=“1″ dltext=“Kompletní_fotogalerii_najdete_zde“ highlight=“1″ curve=“1″ align=“center“ max=“100″ nocredit=“1″]

Pro Obecní úřad Lázně Libverda a TJ Sokol Lázně Libverda nafotili Petr Bíma a Petr Kellner.
Videoreportáž připravili Tereza Valchová a Martin Gažar.

Výsledky

Kategorie Muži od 35 do 50 let (1980-1966)
Pořadí Jméno Příjmení TJ Start. číslo Čas
1. Dušan Podroužek AC Slovan Lbc 66 00:38:54
2. Petr Lajtkep 75 00:39:04
3. Ladislav Novák 67 00:47:17
4. Marek Schwarz Pivnici 74 00:48:38
5 David Wolf 64 00:48:53
6. Vlastimil Petr Mníšek 70 00:53:45
í 7. Richard Musil 72 00:54:02
8. Milan Borecký Frýdlant 69 00:54:03
9. Aleš Paur Luhov 68 00:57:21
10. Radek Čermák 62 01:04:43
11. Jiří Havel Pivnici 73 01:05:27
Kategorie Ženy
Pořadí Jméno Příjmení ročník Start. číslo Čas
Marcela Hmirová 1970 34 00:48:54
Jiřina Hodboďová 1958 32 00:51:30
Dagmar Fialová 1984 30 00:53:25
Irena Vaňková 21 00:53:35
Jana Gittlerová 24 00:54:07
Katarína Kulhavá 1980 40 00:54:59
Barbora Macháčková 2000 35 00:55:17
Marija Závětová 1975 27 00:56:35
Aneta Finkousová 26 00:57:05
Veronika Bumbálková 1973 37 00:57:16
Pavlína Kopecká 1993 22 01:01:40
Petra Zalabáková 1978 33 01:03:44
Karolína Kopecká 1994 23 01:04:21
Helena Podroužková 1982 Ho HARCOV 29 01:05:44
Jitka Bémová 1984 31 01:06:18
Petra Grabmullerová 1983 39 01:06:50
Pavlína Doubková 1974 36 01:13:18
Markéta B rzá ková 1977 38 01:16:27
Lucie Sekáčová 1985 28 01:20:24
Muži od 50 let (do ročníku 1965 včetně)
Pořadí Jméno Příjmení TJ Start. číslo Čas
Aleš Macháček Frýdlant 94 00:45:31
Radko Hodboď AC Slovan Lbe 92 00:45:42
Miloslav Bém Jiskra Tanvald 90 00:48:29
Josef Průcha Jiskra Tanvald 91 00:48:36
Mojmír Hojač Jiskra Tanvald 86 00:49:13
Petr Pitrmuc Nové Město 93 00:52:11
Jan Zahula ČD Tanvald 87 00:54:22
František Kravar Slovan Frýdlant 88 00:56:31
Václav Vaněk 95 01:17:55
Muži od 18 do 35 let (1997-1981)
Pořadí Jméno Příjmení TJ Start. číslo Čas
1. Michael Smutný Nové Město p/Sm 42 00:41:12
2. Matěj Vlček TT Cyklorenova Cvikov 45 00:44:55
3. Matěj Kubrt 65 00:47:03
4. Marek Plášil 48 00:47:40
5. Vojtěch Donát 49 00:47:59
6. Josef Seifert 46 00:49:04
7. Martin Židů 47 00:52:30
8. Marek Resl Liberec 44 00:55:35
9. Jan Matys ml. TJ Sokol Mníšek 43 00:55:51
10. Tomáš Jelen 41 01:04:22
11. Radek Grabmuller 50 01:07:04

Sponzoři a partneři akce:

Obec Lázně Libverda

Arteport s.r.o.

Bikecentrum Libverda

Libverdky – Lázeňské oplatky

Retrofon

Freedlantsko.eu

 

DIPLOM_001_beh

full_002_beh

Pin It on Pinterest

Share This
X
X