Zimní stadion ve Frýdlantě zahájil ve čtvrtek 22. září 2016 novou sezónu. U příležitosti jejího spuštění nabízí v sobotu 24. a v neděli 25. září veřejné bruslení zdarma. Po oba dva víkendové dny je veřejné bruslení vždy od 13.00 do 15.00 hodin. Tak neváhejte a přijďte zkusit, jaký je letos v hale led. 

zimni-stadion-1

HC Frýdlant

HC Frýdlant vstupuje do třetí sezóny pod „střechou“ a můžeme s jistotou tvrdit, že jedna frýdlantská sportovní tradice tak byla zachráněna v té nejzazší možné chvíli. HC Frýdlant za podpory Města Frýdlant, Libereckého kraje, Českého svazu ledního hokeje a sponzorů pokračuje v rozvoji frýdlantského hokeje i volnočasových aktivit veřejnosti. I v letošním roce pořádáme nábory mladých adeptů, můžete si vyzkoušet bruslení se svými ratolestmi pod dohledem profesionálního trenéra, či navštívit naši nedělní Školičku bruslení, nebo si prostě jen tak vyrazit na některé z veřejných bruslení. Velkým úspěchem našeho klubu je, že se mu daří rozvíjet práci s mládeží. V letošní sezóně náš klub obsazuje všechny věkové kategorie a to na úrovni krajských lig, či soutěží (v případě přípravek), což se nedaří zdaleka všem klubům a to i v řádově větších městech. Určitě je namístě rozptýlit obavy rodičů o finanční náročnost takovéto aktivity. Zejména v začátcích klub poskytuje za podpory Českého svazu ledního hokeje začínajícím hokejistům velkou část vybavení a to ve vynikající kvalitě. Zárukou kvalitní přípravy mladých hokejistů je dohled profesionálního svazového trenéra působícího u našeho klubu. Finanční náročnost takovéto volnočasové aktivity lze směle poměřovat například s aktivitami pořádanými ZUŠ.

Pokračování naleznete ZDE
Město Frýdlant

Pin It on Pinterest

Share This

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close