V pátek 17.11. 2017 proběhl v Home Credit Aréně v Liberci krajský přebor ve sportovní gymnastice družstev.

Během celého dne se v tělocvičně vystřídalo téměř sto závodnic. Soutěžilo se v pěti věkových a výkonnostních kategoriích.

Tohoto závodu se zúčastnily i frýdlantské gymnastky z TJ Slovan.Podařilo se jim získat tři druhá místa.

V nejmladší kategorii získalo stříbrnou medaili družstvo dívek ve složení: Klára Paříková, Nátalie Roubalová a Julie Zimmermannová. O kousek utekla medaile i druhému nejmladšímu družstvu, za který závodila děvčata Thea Eder, Hana Špidlová a Anna Pechová.Zastoupení jsme měli i v kategorii III. ligy, kde se na druhém místě umístily dívky Adriana Brzáková, Jolana Buřitová a Linda Víznerová. V nejstarší výkonnostní skupině si stříbro zasloužily a medaile získaly Eliška Budská, Lenka Dembická, Ludmila Jana Rázková a Anežka Pokorná.