Páteční podvečer patřil v Jizerskohorském technickém muzeu Strašidlům z továrny. Do šera ponořené venkovní i vnitřní továrenské prostory muzea se návštěvníkům otevřely kolem 18.00 hodiny. Branou továrny prošlo bezmála tisíc zvědavých návštěvníků. 

Vzrušující večer plný děsivých a hrozivých postav, neuvěřitelně strašidelných zvuků a dech beroucích scének si účastníci skutečně užili. Svůj strach překonávaly děti, ale i někteří dospělí. Neobyčejná atmosféra pohltila skutečně všechny zúčastněné včetně účinkujících.

Po celou dobu akce byla otevřena Industriální kavárna, kde se mohli znavení a vystrašení návštěvníci občerstvit. Závěr večera umocnila Ohňová show. Ti kdo zdárně zdolali všechna patra strašidelné prohlídky, obdrželi Pamětní list.

Denisa Nedvídková

Pro Jizerskohorské technické muzeum v Bílém Potoce pod Smrkem nafotili Denisa Nedvídková, Jaroslava Trenčanová, Petr Bíma, Michal Římovský a Pavel Šercl.

 

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Obec Višňová pokračuje v rozvoji návsi

Začátkem července začnou probíhat zemní práce na odstavné a parkovací ploše ze zasakovacích dílců v okolí stávajícího altánu na návsi ve Višňové. Stavebními úpravami vznikne 10 parkovacích míst pro automobily s umístěním nabíjecí stanice pro elektromobily a další...

číst více

Pin It on Pinterest