Kunratice poděkovaly spolkům a dobrovolníkům za jejich pomoc obci

V sobotu 28. prosince se v Kunraticích uskutečnil již druhý ročník akce Jednička děkuje, který byl věnován poděkování spolkům a dobrovolníkům za jejich neúnavnou práci a podporu naší obce v roce 2024. Pozvání přijalo přibližně 60 účastníků a událost proběhla v jedné z největších místností na Jedničce, která jednou dost možná bude obřadní síni nového obecního úřadu.

Vedení obce vyjádřilo úctu a poděkování všem, kteří se aktivně podílejí na zvelebování Kunratic a přispívají ke společenskému životu. Součástí události bylo neformální setkání nad svařákem a drobným občerstvením, které pomohlo vytvořit příjemnou sousedskou atmosféru.

Velké díky patří všem, kteří se podílejí na zlepšování naší obce. Kunratice jsou díky vám krásnějším místem k životu!

Pro OÚ Kunratice nafotil Petr Bíma, www.freedlantsko.eu, www.reklama-frydlant.cz, www.bima.cz

 

Centrum Amelie v Liberci

To se stane prvním centrem v Libereckém kraji, které nabídne psychosociální pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým systematicky a odborně. Své páté centrum v České republice otevře Amelie v březnu 2015. Služby bude onkologicky nemocným i jejím blízkým poskytovat...

číst více

Tibetská vlajka zavlaje přes nesouhlas primátora

Liberec - Když minulý týden vyšlo najevo, že se Liberec nepřipojí k mezinárodní akci Vlajka pro Tibet, rozpoutala se vášnivá debata. Primátor Tibor Batthyány byl zásadně proti a navíc naštval spoustu lidí výrokem, ve kterém přirovnával Tibet k Islámskému státu. Vedení...

číst více

Pin It on Pinterest