Výrobce kabelové konfekce CiS SYSTEMS patří i v roce 2014 k nejlepším zaměstnavatelům na světě

4f4e040366b9a3a167250000

CiS ELECTRONIC GmbH, Krefeld a CiS SYSTEMS s.r.o., Nové Město pod Smrkem, www.cis.de

tiskovou zprávu vydal Peter M. Wöllner, květen 2014

Skupina CiS s hlavním sídlem v Krefeldu a výrobními stanovišti v Čechách patří mezi nejlepší zaměstnavatele na světě. Ve výrobních stanovištích v Čechách byl proveden audit WCA (Workplace Conditions Assessment), který potvrdil, že pracovní místa a pracovní podmínky jako bezpečnost práce, mzdy a pracovní doba, stejně jako systém vedení a společenské vedení jsou výrazně nad světovým průměrem.

Na základě toho „Intertek“(auditor) potvrdil, že CiS SYSTEMS s.r.o. se s nejlepším ratingem řadí mezi 12.848 do této doby po celém světě auditovaných podniků jakožto nejpříznivější podnik pro své zaměstnance. Průměr doposud auditovaných podniků leží kolem 78 bodů ze 100 možných. CiS zaujímá s mimořádně dobrým výsledkem auditu 100 bodů nejlepší možné místo.

„Tímto vynikajícím výsledkem auditu od Interteku jsem velice potěšen“, říká Peter M. Wöllner, majitel a jednatel skupiny CiS. „Je pro mne důležité, aby se naši zaměstnanci cítili dobře a bezpečně v atmosféře rodinné firmy pracovali v příjemné atmosféře plné respektu, a abychom skutečně žili naším kodexem chování (Code of Conduct) na všech úrovních. CiS rodina je rámcem pro dobré a důvěryhodné klima, a není proto divu, že CiS má zaměstnance, kteří zde zůstávají mnoho let. Jistě našemu úspěchu přispívá, že zkušenosti zaměstnanců, kteří jsou u nás dlouhá léta, přinášejí kontinuálně další vývoj a zlepšování našich procesů ve všech odděleních. V tomto smyslu děkuji všem spolupracovnicím a spolupracovníkům a celému našemu provoznímu a personálnímu oddělení za tento příkladný výsledek auditu.“

CiS patří mezi uznávané výrobce kabelové konfekce, co se týče kvality, rychlosti a spolehlivosti svých služeb vůči zákazníkům. Z pohledu našich zákazníků patří dnes CiS mezi nejlepší na trhu. Zákaznicí si především cení aktivního přínosu k jejich „total cost of ownership“, a tím spolehlivosti jejich produktů. Tuto špičkovou pozici bude CiS i nadále systematicky budovat v oblasti strojírenství, automatizace, medicínské techniky, řídící, měřící a regulační techniky, transportní a dopravní techniky, stejně jako nově v energetické technice a u techniky využívané v oblasti životního prostředí.

Zdroj: CiS SYSTEMS s.r.o.

 

Sdílet tento příspěvek na

12 komentářů

 1. To je fakt nehorazna drzost sem dat clanek o tom,ze CIS je jednim z nejlepsich zamestnavateli na svete!!!!!!Wöllnere,jak si tohle muzes dovolit???!!Je mi z tebe fakt na bliti!!!!

  Napsat odpověd
 2. Já myslím,že ani nejde tak openíze ale o chování nadřízených pracovníku vuči podřízeným.To by se vNěmecku nestalo,měly by se tam jít učit chování k lidem a taky si občas přečíst co se o nich píše.

  Napsat odpověd
 3. To snad nemyslíl ten Wöllner vážně, že sem nechá umístit takový článek!!!Já naštěstí v té příšerné firmě nepracuju!! Ale z toho, co se tady píše, tak se mi chce zvracet a hlavně z Wöllnera. Jak už je v předešlých komentářích, tak lidé klidně pracují na 3 směny za minimální mzdu. To srovnání bylo snad se státy bývalého Sovětského svazu, nebo s Asií. Lidé se v té firmě bojí, aby něco náhodou nezkazili, nebo něco neřekli, aby neztratili místo a tady se mluví o nejlepších zaměstnavateli??!!! Wöllnere zamysli se nad sebou!!!

  Napsat odpověd
  • Koukám, že raději nikdo z vedení firmy CIS ani raději nereaguje…asi ví proč

   Napsat odpověd
 4. já tam pracuji sedmý rok a taky jsem začínala s odřenýma ušima na tři směny a za málo,ale pokud něco umíte a chodíte do práce,mistr si vás všimne. I ted pracuji pořád ve výrobě a plat je dobrej,ovšem nebráním se lepším penězům. Dále znám maminy co jezděj do práce na půl sedmou a jsou za to moc rádi.A také znám lidi co odešli z cisu a ejhle,oni se i vrátili…a proč???Také musím uznat, že s některými lidmi se těžko jedná. Jinak negativu si přidám, auditoři měli štěstí že zrovna zalejvání na trojce nesmrdělo…to by čučeli v jaké smradu ti lidi seděj.

  Napsat odpověd
  • Já jsem třeba odešel a jsem zato nesmírně rád, protože za takový plat bych teď nevstal ani z postele. Možná člověk dostane přidáno…třeba za deset let dohromady 1000,-Kč ne?? Vzpamatujte se!!

   Napsat odpověd
 5. Některá slova jsou dost drsná, musíme taky srovnávat regionální poměry, a když někdo nastupuje, snad ví, co podepisuje…vůbec ve výrobě je jasné, že se na lepší plat vypracuju až za čas. CiS dává práci hodně lidem z okolí, buďme rádi, že tu je. Brát si do jméno majitele do huby?, když vím, co sponzoruje a že pomohl kolegům v nouzi…holt klepy a negativnosti se proste ventilujou lip!

  Napsat odpověd
 6. Absolutni vysmech vsem zamestnancum od p. WOLLNERA

  Napsat odpověd
 7. Dobrý den, nejlepší zaměstnavatel na světě a to kdo zase vymyslel takovou blbost. Za plat 8.000.- na dvě směny je to otročina hraničící s vydíráním zaměstnance.

  Napsat odpověd
 8. Muzu se jen smat. Krome par kancelarskejch neznam nikoho kdo by tam byl spokojenej. Jak uz tu nekdo psal tak jedine z nouze kdyz clovek nemuze nic sehnat.

  Napsat odpověd
 9. Audit potvrdil jenom to, co chtěl majitel slyšet! Realita ovšem jiná!! Buzerace mladého mistra, která nemá obdoby a nikdo to neřeší! Lidé si zde vydělají pouze 8000 tisíc měsíčně a to na dvě směny. To je ALMUŽNA. Lidé dlouhodobě nezůstávají, spíš přechodně a hledají práci za slušný výdělek.Pan majitel by se měl asi zamyslet a zeptat se svých zaměstnanců jaká je pravda a jak se dá z této čátsky vyžít. Možná by si měl vyzkoušet za tuto částku žít celý měsíc. To by asi koukal!!!!!!

  Napsat odpověd
 10. To co pišete že mzda je nad světovym pruměru ju to jste fakt vyborna a skvěla firma -ha,ha-platy jsou mizerny.Pišete co se tyče pracovni doby pro maminky s malyma dětma nemate mista na jednu směnu což by bylo skvěle kdybyste jim nabidli.Přeji Vam moc spokojnych zakazniku a spokojnost zaměstnancu.

  Napsat odpověd

Odeslat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pin It on Pinterest

Share This