stažený soubor

Za život jsem měl docela dost klíšťat, a docela jsem to zvládnul. Letos jsem už i jedno zase měl, pomazal, zničil, posílil imunitu, a je klid.

Chráním se vším, co mi dává příroda, pokud možno bez chemie, a už vůbec nic jedového injekcí do těla, jde o nepřirozený vstup a zcela to mění reakce organizmu na toxiny.

Riziko nákazy i v endemických oblastech je nakaženo jen cca 0,1 % klíšťat. Tedy riziko trvalých následků kousnutí infikovaným klíštětem je 1:80 000. Málo, či hodně?

Problémový virus FSME není ve slinách klíštěte, ale v jeho střevech. Zčervenání v oblasti kousnutí ještě neznamená vážné ohrožení života, zmiňují se odborníci z celosvětových výzkumů. Zato borelióza je častější 500 – 1000x, očkování není:). Zajímavé, že?

Původcem jsou viry – arboviry ze skupiny flavirů. Vir se přenáší klíštětem Ixodes Ricinos, klíště obecné.

Nebudu se rozepisovat o lymské borelióze, kterou nabízené očkování neřeší. V Česku je cca 9-11 druhů klíšťat. Očkování bývá sestaveno 1-2 druhů.

Co nám tedy lékaři nabízejí za vakcíny?

FSME-IMMUN 0,25 ml; 0,5 ml;

Možnost očkování od 12 měsíce života. Tzv. Imunizace na 3-5 let.

Co tyto vakcíny obsahují?

Usmrcené viry klíšťat pěstované na embryonálních kulturách slepičích vajec

hydroxid hlinitý od 0,17 mg Al3+

formaldehyd (chuťovka, že?)

sacharóza

chlorid sodný

trometanol

lidský albumin

dihydrát hydrogenfosforečnanu sodného

dihydrogenfosforečnan draselný

a výborné kortikoidy – neomycin sulfát, chlortertracyklin, gentamicin sulfát, protamin sulfát

těžké kovy a chemikálie neznámého druhu.

Vedlejší účinky těchto očkováním ?

Následky limské boreliózy se účelově nesledují

Bolestivost či zčervenání v místě vpichu toxinů

otok končetiny

teploty na 30C s bolestí hlavy

bolesti hlavy – kontaminace toxinů a otrava mozku

parestezie

nauzea, zvracení

altralgie, myalgie s projevem meningismu

glioblastom

poruchy vidění, návaly pocení, zimnice, únava

alergické reakce

přechodná trombocytopénie, Guillain-Barré syndrom

skleroza multipex v běžné frekvenci výskytu

Jakékoliv očkování spouští autoimunitní a destruktivní reakci, při které dochází k poškozování CNS a vlastní imunity organizmu. Tedy k rozvoji alergií, ekzémů, astmatu, poruchám štítné žlázy, artritidě, zánětům očních nervů, střev – ulcerózní kolitida, Crohnova choroba, roztroušená skleróza. U těhotných žen je vysoké riziko vývojových vad plodu. Dále může být porucha krevní srážlivosti, porucha vývoje bílých krvinek, zduření lymfatických uzlin, embolie, encefalitida, Guillainův-Barrého syndrom, ochrnutí, morbus Bechtěrev, mongoloismus, skleróza multiplexa, atd.

Informace jako příbalový leták k očkování udává jen takové informace, aby dodaly dojem, že jde jen o bezvýznamné potíže po očkování, opak je pravdou. Peníze zase na prvém místě.

Leták uvádí, že 100% pokrytí vakcinací je po 3. dávce, zajímavé, že?

Líbí se mi u nežádoucích účinků komentář, že post marketingové studie neobjevily žádné potíže, než se uvádí,..no jasně, jinak by to nebylo povoleno, že?

Česká dodavatel v letáku např. uvádí, že se neočkuje v některých případech z důvodu mylného výkladu některých symptomů, ach ty peníze,…Škoda mluvit. Vakcíny nejsou stanovené podle hmotnosti jedince, ale dostávají je všichni bez rozdílu stejně.

Očkování nechrání! Očkování nepomáhá! Očkování škodí!

Jakékoliv očkování proti určité infekci brání její vlastní likvidaci!

Prevence jako s viry. Likvidace antivirotiky, plazmovým generátorem, gemmoterapií, homeopatií.

Nejlepší ochranou je: dlouhý rukáv, pevná obuv, kalhoty ze silnějšího materiálu. Případně přírodní insekticidy, nikoliv ty průmyslové, chemické, další jed do těla přes kůži a do plic.

Je zajímavé, že např. výrobce vakcíny FSME uvádí, že Rakousko je jako země celkově velmi endemická pro výskyt klíšťat, a tedy vhodná pro plošné očkování, no podobné jako v ČR, že? A vyvolává se strach, když neočkuješ, umřeš,…

Jedinou možnou ochranou a prevencí je posila přirozené imunity, očista organismu od těžkých kovů, chemikálií a toxinů (ORGANICKÁ LAVÁŽ, CHELACE, KALTRACE, DIETA, TESTY, ANTIOXIDANTY).

Těžké kovy a chemikálie se v těle kumulují, mění chování minerálů a látek vtěle, nedají se běžně vylučovat, a stačí jen nepatrné množství, které může vést k poškození či smrti organismu, ovlivňuje psychiku a rozvoj duševních onemocnění, atd.

PS: napište mi klidně své životní či rodinné zkušenosti s následky očkování, anonymita zaručena.

Váš Alan Maria

www.zdravakapicka.cz

 

 

 

Pin It on Pinterest