busPreshranice

Veřejná doprava v Libereckém kraji přechází na prázdninový režim, jezdit přestanou školní autobusy. Důvodem je zpřísnění opatření, kterým vláda uzavřela školy včetně mateřských a speciálních a omezila také pohyb lidí. Už dnes ukončily provoz skibusy do oblíbeného jizerskohorského střediska Bedřichov, vzhledem k tomu, že tam budou moci běžkovat už jen lidé z Bedřichova, řekl po jednání Krizového štábu Libereckého kraje Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj). Zároveň dojde ke stálé změně jízdních řádů, které vejdou v platnost od 7. března 2021. Přehled změn můžete sledovat na stránkách IDOL.

Více se dočtete zde.

 

Zdroj: Liberecká Drbna

 
Mám ráda příběhy…

Mám ráda příběhy…

Rozhovor s Jitkou Koutníkovou, vedoucí sociálního odboru Nového Města pod Smrkem, o tom, jak vidí svou práci, co má na ní ráda a co ji překvapuje i tom, co se jí líbí na Frýdlantsku a Jizerkách.

číst více
Ukradli mu auto, když si kupoval snídani

Ukradli mu auto, když si kupoval snídani

LIBERECKO - Řidič nechal na silnici nastartované auto s klíčky v zapalování, byla to chyba. Ve středu  v šest hodin ráno při cestě do práce zaparkoval 26letý muž před pekařstvím ve Frýdlantské ulici v Novém Městě pod Smrkem osobní vozidlo značky...

číst více

Pin It on Pinterest