Kunratice poděkovaly spolkům a dobrovolníkům za jejich pomoc obci

V sobotu 28. prosince se v Kunraticích uskutečnil již druhý ročník akce Jednička děkuje, který byl věnován poděkování spolkům a dobrovolníkům za jejich neúnavnou práci a podporu naší obce v roce 2024. Pozvání přijalo přibližně 60 účastníků a událost proběhla v jedné z největších místností na Jedničce, která jednou dost možná bude obřadní síni nového obecního úřadu.

Vedení obce vyjádřilo úctu a poděkování všem, kteří se aktivně podílejí na zvelebování Kunratic a přispívají ke společenskému životu. Součástí události bylo neformální setkání nad svařákem a drobným občerstvením, které pomohlo vytvořit příjemnou sousedskou atmosféru.

Velké díky patří všem, kteří se podílejí na zlepšování naší obce. Kunratice jsou díky vám krásnějším místem k životu!

Pro OÚ Kunratice nafotil Petr Bíma, www.freedlantsko.eu, www.reklama-frydlant.cz, www.bima.cz

 

Simethovy černobílé Jizerky v Hejnicích

Představa fotografa, který se řadu let tahá po horách s těžkým vybavením na zádech za jedním či dvěma snímky denně, musí zvláště dnes, v čase fotografování digitálními aparáty, nejčastěji v mobilech, zapůsobit jako reminiscence z dávno minulých časů. „Po...

číst více

Kraj řeší varující situaci kolem spalniček

Vzhledem k narůstajícímu počtu onemocnění spalničkami svolal náměstek hejtmana pro resort zdravotnictví MUDr. Přemysl Sobotka ve čtvrtek 7. března jednání ředitelů všech zdravotnických zařízení v Libereckém kraji. Zúčastnilo se ho i vedení Krajské...

číst více

Pin It on Pinterest