303 den autismu modry den 2022

Česko svítí modře

Od roku 2014 pořádá Platforma Naděje pro Autismus celorepublikovou osvětou kampaň „Česko svítí modře“ ke zvýšení povědomí společnosti o podstatě autismu a života s ním.

Kampaň obvykle trvá celý duben, začíná 2. dubnem, který OSN vyhlásila v roce 2008 jako Světový den zvýšení povědomí o autismu.

Na statku v Dolní Řasnici zdobili Vajíčkovník

Slavnostní průvod vyrazil v půl druhé od křižovatky pod nádražím, prošel kolem místní školky, čápů a bazaru až ke Kapličce. V Dolní Řasnici tak symbolicky vyhnali zimu. Kromě lidí v maskách se v průvodu objevili také jezdci na koních a skupina historických...

číst více

Pin It on Pinterest